400W Dūmų Mašinos Nuoma

5,00 

Dūmų mašinos nuoma – tai puiki galimybė pridėti paslaptingumo ir įdomumo jūsų šviesos efektams bei šou programai. Mūsų 400W dūmų mašina suteiks jūsų renginiui magiškumo elementą, kuris pavers jį įspūdingu ir neeiliniu.

Produkto kodas: 400w-dumu-masinos-nuoma Kategorija:

Aprašymas

Savybės:

  • Galia: 400W: Mūsų dūmų mašina pasižymi dideliu galios lygiu, kuris užtikrins gausų dūmų kiekį, sukurdamas patrauklią šviesos efektų foną.
  • Talpa 250 ml: Mašinos talpa leidžia pasinaudoti ilgu ir stabilų dūmų išmetimo laikotarpiu, nuolat palaikant intensyvų efektą.
  • Įšilimo laikas: maždaug. 5 min: Greitas įšilimo laikas užtikrins, kad galėsite greitai ir efektyviai pradėti naudoti dūmų mašiną, sukurdami norimą atmosferą jūsų renginyje.
  • Tinka 10-30 m³: Mašina yra tinkama vidutinio ir didelio dydžio erdvėms, kurios nėra per didelės, bet suteiks puikų efektą – nuo klubų ir barų iki privačių vakarėlių ir švenčių.

Pasitikėkite mūsų 400W dūmų mašinos nuoma Vilniuje, jei norite suteikti savo renginiui paslaptingumą ir išskirtinumą. Tai puiki priemonė pabrėžti šviesos efektus ir sukurti neprilygstamą atmosferą, kurią prisiminsite ilgai po renginio pabaigos.