1000W Dūmų Mašinos Nuoma Renginiams

10,00 

Dūmų mašinos nuoma – tai nepaprasta galimybė pridėti paslaptingumo ir magiškumo jūsų šviesos efektams ir šou programai. Mūsų 1000W dūmų mašina suteiks jūsų renginiui žymiai didesnę galios dozę, kurios rezultatas bus įspūdingas ir neįprastas.

Produkto kodas: 1000w-dumu-masinos-nuoma-renginiams Kategorija:

Aprašymas

Savybės:

  • Galia: 1000W: Ši dūmų mašina siunčia galingą dūmų srautą, puikiai pasidemonstruojantį ir pabrėžiantį jūsų šviesos efektus bei sukurdami įspūdingą scenos foną.
  • Talpa 1.7 litro: Didelė talpa užtikrins ilgesnį ir stabilesnį dūmų išmetimą, suteikdamą jums daugiau laiko mėgautis išskirtiniais efektais.
  • Įšilimo laikas: maždaug. 5 min: Greitas įšilimo laikas leis jums greitai pradėti naudoti mašiną, tinkamai pasiruošiant šviesos spektakliui jūsų renginyje.
  • Tinka 30-80 m³: Ši mašina yra idealus pasirinkimas didesnėms erdvėms, kurios gali būti klubai, koncertų salės ar kitos renginių vietos, kuriose norite sukurti intensyvų ir išskirtinį dūmų efektą.

Suteikite savo renginiui prabangą ir paslaptingumą su mūsų 1000W dūmų mašinos nuoma. Tai puiki priemonė sukurti magišką atmosferą ir padaryti jūsų šviesos efektus dar įspūdingesnius. Leiskite šiai mašinai padėti jums sukurti neeilinį renginį, kurį jūsų svečiai ilgai prisimins.