1500W Dūmų Mašinos Nuoma

15,00 

1500W dūmų mašinos nuoma – tai puiki galimybė suteikti jūsų šou programai ir šviesos efektams magiško ir paslaptingo atspalvio. Ši galinga dūmų mašina leis jums sukurti neeilinę ir įspūdingą atmosferą, prisidėdamą prie jūsų renginio nepakartojamumo.

Produkto kodas: 1500w-dumu-masinos-nuoma Kategorija:

Aprašymas

Savybės:

  • Galia: 1500W: Ši dūmų mašina pasižymi didžiule galia, kurios rezultatas bus gausus ir tankus dūmų srautas, padėsiantis pabrėžti šviesos efektus ir sukurti išskirtinę renginio atmosferą.
  • Talpa: 2 litrai: Didelė skysčio talpa užtikrins ilgą ir stabilų dūmų išmetimą, leisiantį jums mėgautis išskirtiniais efektais be pertraukų.
  • Skysčio pakanka: 4-8 val.: Ši mašina yra efektyvi ir ekonominė, užtikrindama pakankamai skysčio tiek renginio metu, tiek po jo, kad atmosfera būtų nepakartojama ilgą laiką.
  • Tinka 30-120 m³: Ši mašina yra idealus pasirinkimas vidutinio ir didelio dydžio erdvėms, tokiose kaip klubai, koncertų salės ar kitos didesnės renginių vietos, kuriose norite sukurti išskirtinę ir įspūdingą dūmų atmosferą.

Suteikite savo renginiui ypatingą žavesį ir paslaptingumą su mūsų 1500W dūmų mašinos nuoma. Tai puiki galimybė padaryti jūsų šviesos efektus dar įspūdingesnius ir sukurti nepakartojamą renginio nuotaiką. Leiskite šiai mašinai padėti jums sukurti įsimintiną ir neeilinį įspūdį.