Pagrindinis » Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma

Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma

Šiuolaikiniam renginiui suteikti išskirtinumo ir aukštos kokybės garsui užtikrinti yra vienodai svarbu, kaip ir tinkamas vietos pasirinkimas. Jei jūs planuojate įvairaus pobūdžio renginį Vilniuje ir norite užtikrinti nepriekaištingą garso kokybę, Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma​ Vilniuje yra tai, ko jums reikia. Mūsų įmonė specializuojasi teikiant aukštos kokybės garso įrangos nuomos paslaugas Vilniuje. Nesvarbu, ar tai bus gimtadienis, vestuvės, koncertas, korporacinis renginys ar privatus vakaras su draugais, turime tinkamą garso kolonėlių komplektą jūsų poreikiams. Šiuolaikiniams renginiams suteikti išskirtinumo ir užtikrinti aukštos kokybės garsą yra svarbi detalė, kuri prisideda prie visos renginio atmosferos ir įspūdžių formavimo. Kaip žinome, tinkamas garso fonas gali padaryti didelę įtaką renginio sėkmei, nes puikus garsas gali sustiprinti muzikos, kalbų ar kitų garso elementų įrašą. Todėl, jei jūs planuojate įvairaus pobūdžio renginį Vilniuje ir norite užtikrinti nepriekaištingą garso kokybę, Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma Vilniuje yra jūsų patikimas partneris.

✆ Visada galime padėti išsirinkti: +370 606 53 825

Šiuolaikiniam renginiui suteikti išskirtinumo ir aukštos kokybės garsui užtikrinti yra vienodai svarbu, kaip ir tinkamas vietos pasirinkimas. Jei jūs planuojate įvairaus pobūdžio renginį Vilniuje ir norite užtikrinti nepriekaištingą garso kokybę, Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma​ Vilniuje yra tai, ko jums reikia. Mūsų įmonė specializuojasi teikiant aukštos kokybės garso įrangos nuomos paslaugas Vilniuje. Nesvarbu, ar tai bus gimtadienis, vestuvės, koncertas, korporacinis renginys ar privatus vakaras su draugais, turime tinkamą garso kolonėlių komplektą jūsų poreikiams. Kodėl verta pasirinkti mūsų paslaugas? Pirmiausia, mes pasižymime plataus spektro garso įrangos pasirinkimu. Tai leidžia jums rinktis tarp skirtingo dydžio kolonėlių, stiprintuvų bei priedų, kad būtų pasiektas jūsų renginio tikslas ir užtikrinta puiki garso kokybė. Antra, mūsų komanda sudaryta iš profesionalių garso inžinierių, kurie ne tik padės jums pasirinkti tinkamą įrangą, bet ir pasirūpins įdiegimu bei nustatymu. Mes suprantame, kad tinkamas garso įrangos montavimas yra esminis norint pasiekti puikų rezultatą. Be to, mūsų paslaugos yra labai lankstios ir pritaikomos jūsų poreikiams. Ar jums reikia nedidelio kolonėlių komplekto privačiam vakarui, ar didelės garso sistemos dideliam renginiui, mes galime jums padėti. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų renginio dalyviai gautų ne tik vizualinį įspūdį, bet ir aukštos kokybės garsą, prisidedantį prie nepakartojamos atmosferos. Jeigu norite pasirūpinti nepriekaištingu garsu savo artėjančiame renginyje Vilniuje, Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma​ yra jūsų patikimas partneris. Susisiekite su mumis ir pasitikrinkite, kaip galime prisidėti prie jūsų renginio sėkmės.

Nr. 1 Garso Aparatūros Komplektas 1000W

Specifikacijos

20,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Nuomokitės mūsų Aktyvų Garso Aparatūros Komplektą 2000W Vilniuje ir leiskite jūsų renginiui iškilti su galingu ir kokybišku garsu. Su 2000W galia šis komplektas suteiks įspūdingą garso padengimą didesniems renginiams. Tai patogus sprendimas, leidžiantis pasiekti profesionalų garsą be didelių pastangų.

Nr. 2 Garso Aparatūros Komplektas 2000W

Specifikacijos

40,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Suteikiame jums galimybę patobulinti garso patirtį savo renginyje su mūsų profesionaliu Garso Aparatūros Komplektu 1500W, kurį galite lengvai nuomoti Vilniuje. Šis modernus komplektas su 1500W RMS galios suteiks jūsų renginiui aukštos kokybės ir stiprų garsą, kurį puikiai girdės 30-50 žmonių auditorija. Techninės charakteristikos: Galia: 1500W RMS užtikrina galingą ir aiškų garsą, pritaikytą įvairiems renginiams. AUX Laidas: Lengvai prijunkite kompiuterį ar telefoną, naudodami AUX laidą, ir mėgaukitės savo pasirinkta muzika ar kalbėjimo programa. Aktyvios Garso Kolonėlės: Kokybiškos garso kolonėlės užtikrina aukštos kokybės skambesį. Garso Kolonėlės: TOP (15" Colių Galingi Driver'iai): Dideli galingi driver'iai užtikrina stiprų garsą ir subtilias garsų niuanses. Praktiškumas ir universalumas: AUX Laidas: Universalus AUX prievadas suteikia galimybę prijungti įvairius įrenginius, atverdami daug naudojimo galimybių. Kompaktiški išmatavimai ir svoris: Kompaktiški TOP išmatavimai (70 x 45 x 40 cm) ir svoris (30 kg) užtikrina patogų transportavimą ir lengvą įrengimą. Tinkamumas renginiams: Tinka 30-50 Žmonių Grupei: Šis garso komplektas puikiai tinka įvairiems renginiams, kur dalyvauja nuo 30 iki 50 žmonių. Su mūsų Garso Aparatūros Komplektu 1500W garantuojame aukštą garso kokybę, patikimumą ir lengvą naudojimą. Užsisakykite šį komplektą ir leiskite mums pridėti garsą jūsų renginiui!

Nr. 3 Garso Aparatūros Komplektas 1500W

Specifikacijos

30,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Nuomokite IBIZA Sound PORT15VHF-BT portabilias garso kolonėles Vilniuje ir patirkite aukštos kokybės garsą savo renginiuose. Šios kolonėlės su 800W maksimalia galia turi integruotą akumuliatorių, leidžiantį nevaržomai naudoti jas lauke. Taip pat yra Bluetooth ir USB funkcijos, suteikiančios jums daugiau pasirinkimo muzikos šaltinių. Į komplektą įeina ir mikrofonai, padėsiantys efektyviai bendrauti su publiką.

Nr. 4 Ibiza-Sound PORT15UHF-BT Nuoma

Specifikacijos

20,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Suteikiame jums unikalią galimybę pagerinti savo renginį su mūsų aukštos kokybės Garso Aparatūros Komplektu 2500W, kurį galite lengvai nuomoti Vilniuje. Šis galingas komplektas su 2500W RMS galios užtikrina puikų garsą, pritaikytą tiek mažesniems, tiek didesniems renginiams. Techninės charakteristikos: Galia: 2500W RMS užtikrina stiprų, aiškų ir kokybišką garsą, kuris užpildo erdvę. EV+Audiofocus Aktyvios Garso Kolonėlės: Naudodami aukštos kokybės EV+Audiofocus aktyvias garso kolonėles, garantuojame išskirtinį garsą. Garso Kolonėlės: TOP (42 x 58 x 31 cm, 16 kg): Pasitelkiant šios klasės TOP garsiakalbius, užtikrinamas puikus aukštų dažnių atkūrimas. SUB (70 x 55 x 61 cm, 44 kg): Galingas subwooferis sukuria intensyvius žemus dažnius ir pilną garso spektrą. Praktiškumas ir universalumas: AUX Laidas: Prijunkite kompiuterį ar telefoną per AUX laidą ir naudokitės paprastu jungimu. Kompaktiški išmatavimai ir svoris: TOP ir SUB kompaktiški išmatavimai ir svoris užtikrina patogumą ir lengvą transportavimą. Tinkamumas renginiams: Tinka 30-100 Žmonių Grupei: Šis garso komplektas idealus įvairiems renginiams, kurie dalyvauja nuo 30 iki 100 žmonių. Su mūsų Garso Aparatūros Komplektu 2500W užtikriname aukštos kokybės garsą ir patikimą įrangą jūsų renginiui. Užsisakykite šį komplektą ir patirkite galingą garso patirtį, kurią suteiks mūsų profesionali garso įrangos nuomos paslauga Vilniuje!

Nr. 5 Garso Aparatūros Komplektas 2500W

Specifikacijos

50,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Suteikiame jums išskirtinę galimybę paspartinti jūsų renginį su mūsų puikiai subalansuotu Garso Aparatūros Komplektu 3000W, kurį galite lengvai nuomoti Vilniuje. Šis galingas komplektas su 3000W RMS galios užtikrina aukštos kokybės garsą, pritaikytą tiek mažiems, tiek dideliems renginiams. Techninės charakteristikos: Galia: 3000W RMS suteikia jums galimybę patirti galingą ir skaidrų garsą, kuris patenkins net labiausiai išrankius ausis. MACKIE+JBL Aktyvios Garso Kolonėlės: Naudodami aukštos kokybės MACKIE+JBL aktyvias garso kolonėles, užtikriname profesionalią garso patirtį. Garso Kolonėlės: TOP (60 x 40 x 35 cm, 16,5 kg): Pasitelkiant aukštos kokybės TOP garsiakalbius, komplektas užtikrina aiškų ir tikslią aukštų dažnių atkūrimą. SUB (60 x 53 x 61 cm, 32 kg): Galingas subwooferis suteikia intensyvius žemus dažnius ir pilną garso spektrą. Praktiškumas ir universalumas: AUX Laidas: Prijunkite kompiuterį ar telefoną per AUX laidą ir mėgaukitės paprastu jungimu. Kompaktiški išmatavimai ir svoris: Kompaktiški išmatavimai ir svoris užtikrina patogumą ir lengvą transportavimą. Tinkamumas renginiams: Tinka 30-100 Žmonių Grupei: Šis garso komplektas idealius įvairiems renginiams, pradedant nuo mažesnių privačių susitikimų ir baigiant didelėmis šventėmis, kur dalyvauja nuo 30 iki 100 žmonių. Su mūsų Garso Aparatūros Komplektu 3000W užtikriname, kad jūsų renginys bus aprūpintas aukščiausios kokybės garsu. Užsisakykite šį komplektą ir leiskite mums pridėti garsą jūsų įvykiui Vilniuje!

Nr. 6 Garso Aparatūros Komplektas 3000W

Specifikacijos

60,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Patarimai

Su malonumu suteiksime jums patarimų prieš nuomojant garso kolonėlių komplektą iš mūsų. Mes atidžiai įvertinsime jūsų renginio tipą, žmonių skaičių ir vietos akustiką, kad galėtume pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Suprantama, jog festivaliui, kur dalyvauja 200 žmonių, reikalingas kitoks garso komplektas nei verslo konferencijai su tuo pačiu žmonių skaičiumi. Kartais gali prireikti pridėti papildomų garsiakalbių prie jūsų užklaustos komplektacijos. Tačiau taip pat įmanoma, kad mes rekomenduosime mažesnį komplektą, atsižvelgdami į jūsų nustatytą biudžetą. Mes esame jūsų partneriai ir bendradarbiaujame su jumis, siekdami patenkinti visus reikalavimus.

Kai išsirinksite tinkamą garso komplektą iš mūsų pasiūlymo, mes taip pat galime suteikti patarimų dėl mikrofonų, mikšerinės pulto ar kitos garso įrangos. Jei planuojate verslo pristatymą, galime rekomenduoti (bevielius) mikrofonus. Jei jūsų renginys yra vestuvės ar festivalis, mes galime patarti dėl apšvietimo ar specialių efektų. Šviesos garso nuomos srityje turime platus asortimentą, kad galėtume pasiūlyti jums tinkamus sprendimus. Ar ieškote visapusiško tiekėjo savo renginiui? Tada su malonumu galėtume kartu su jumis išsiaiškinti visus detales! Visada pasieksite mus telefonu: +37060765871

Daugiau už mažiau! Sutaupyk išsirinkęs garso kartu su šviesos efektais komplektus!

Ar Jūsų artėjanti šventė, renginys ar vakarėlis turėtų būti ne tik garsus, bet ir vizualiai įspūdingas? Mes siūlome išbandyti mūsų naują paslaugą – pilnus garso aparato su šviesos efektais komplektus! Tai puikus būdas suteikti jūsų renginiui nepakartojamą atmosferą be didelio biudžeto sąnaudų. Išsinuomokite pilną garso ir šviesos komplektą jau šiandien ir leiskite mums pridėti daugiau žavesio jūsų renginiui! Daugiau už mažiau – tai mūsų įsipareigojimas jums!

Vakarėlių Komplektų Nuoma Vilniuje suteikia išskirtinę galimybę sukurti nepakartojamą renginį, kuris sujungs garsą ir šviesas į vieną harmoningą visumą. Šis paslaugos teikėjas supranta, kad ne tik muzika, bet ir vizualiniai efektai yra būtina dalis kiekvieno sėkmingo vakarėlio, vestuvių ar šventės. Šiuo tikslu, Vakarėlių Komplektų Nuoma siūlo klientams nuomoti garsą ir šviesos efektus viename komplekte, padedant sukurti unikalią ir įsimintiną renginio patirtį. Garso aparatūros komplektai yra sukurti tam, kad užtikrintų puikų garsą renginiuose visų mastų. Nuoseklus ir galingas garsas, tiekiantis kokybiškus muzikos garsus kiekvienam svečiui, yra svarbiausias, siekiant išlaikyti tinkamą atmosferą. Garsas kolonėlėse, stiprintuvai ir mikrofonai yra suderinti, kad užtikrintų aukštą garso kokybę, nesvarbu, ar tai būtų mažas privatus vakarėlis, ar didelis masinis renginys. Tačiau tai tik pusė to, ką gali pasiūlyti Vakarėlių Komplektų Nuoma. Šviesos efektų komplektai suteikia galimybę vizualiai išreikšti renginio nuotaiką ir stilių. Su spalvotais apšvietimais, LED šviestuvais ir judančiomis galvutėmis galima sukurti įspūdingą šviesų šou, kuris pabrėžia muzikos ritmą ir suteikia įdomų vizualinį aspektą. Šviesos efektai gali būti pritaikomi pagal vietos architektūrą ir renginio temą, sukurdami unikalų ir pritaikytą vizualinį įspūdį. Vakarėlių Komplektų Nuoma Vilniuje ne tik suteikia aukštą kokybę garso ir įspūdingus šviesos efektus, bet taip pat pasižymi profesionalumu ir asmeniniu požiūriu. Specialistai padeda klientams pasirinkti tinkamiausius komplektus pagal jų poreikius ir renginio charakteristikas. Be to, nemokama konsultacija padeda klientams susipažinti su galimybėmis ir pasirinkti optimalią įrangą. Siekiant užtikrinti sklandų renginio vykdymą, Vakarėlių Komplektų Nuoma taip pat teikia paslaugą pristatyti ir sumontuoti įrangą renginio vietoje. Tai suteikia klientams ramybę, žinant, kad viskas bus pasiruošta laiku ir atitiks aukštus standartus. Vakarėlių Komplektų Nuoma Vilniuje suteikia išskirtinę galimybę sukurti unikalų renginį, kuriame garsas ir šviesos dera harmonijoje. Tai yra puiki galimybė sukurti įsimintiną patirtį tiek sau, tiek ir visiems dalyviams, prisidėjusiems prie šventės nuotaikos. Pasitelkiant šią paslaugą, galima būti tikriems, kad jūsų renginys bus išskirtinis, nepakartojamas ir nepaliks abejingų.

K1 Komplektas

Specifikacijos

50,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Vakarėlių Komplektų Nuoma Vilniuje suteikia išskirtinę galimybę sukurti nepakartojamą renginį, kuris sujungs garsą ir šviesas į vieną harmoningą visumą. Šis paslaugos teikėjas supranta, kad ne tik muzika, bet ir vizualiniai efektai yra būtina dalis kiekvieno sėkmingo vakarėlio, vestuvių ar šventės. Šiuo tikslu, Vakarėlių Komplektų Nuoma siūlo klientams nuomoti garsą ir šviesos efektus viename komplekte, padedant sukurti unikalią ir įsimintiną renginio patirtį. Garso aparatūros komplektai yra sukurti tam, kad užtikrintų puikų garsą renginiuose visų mastų. Nuoseklus ir galingas garsas, tiekiantis kokybiškus muzikos garsus kiekvienam svečiui, yra svarbiausias, siekiant išlaikyti tinkamą atmosferą. Garsas kolonėlėse, stiprintuvai ir mikrofonai yra suderinti, kad užtikrintų aukštą garso kokybę, nesvarbu, ar tai būtų mažas privatus vakarėlis, ar didelis masinis renginys. Tačiau tai tik pusė to, ką gali pasiūlyti Vakarėlių Komplektų Nuoma. Šviesos efektų komplektai suteikia galimybę vizualiai išreikšti renginio nuotaiką ir stilių. Su spalvotais apšvietimais, LED šviestuvais ir judančiomis galvutėmis galima sukurti įspūdingą šviesų šou, kuris pabrėžia muzikos ritmą ir suteikia įdomų vizualinį aspektą. Šviesos efektai gali būti pritaikomi pagal vietos architektūrą ir renginio temą, sukurdami unikalų ir pritaikytą vizualinį įspūdį. Vakarėlių Komplektų Nuoma Vilniuje ne tik suteikia aukštą kokybę garso ir įspūdingus šviesos efektus, bet taip pat pasižymi profesionalumu ir asmeniniu požiūriu. Specialistai padeda klientams pasirinkti tinkamiausius komplektus pagal jų poreikius ir renginio charakteristikas. Be to, nemokama konsultacija padeda klientams susipažinti su galimybėmis ir pasirinkti optimalią įrangą. Siekiant užtikrinti sklandų renginio vykdymą, Vakarėlių Komplektų Nuoma taip pat teikia paslaugą pristatyti ir sumontuoti įrangą renginio vietoje. Tai suteikia klientams ramybę, žinant, kad viskas bus pasiruošta laiku ir atitiks aukštus standartus. Vakarėlių Komplektų Nuoma Vilniuje suteikia išskirtinę galimybę sukurti unikalų renginį, kuriame garsas ir šviesos dera harmonijoje. Tai yra puiki galimybė sukurti įsimintiną patirtį tiek sau, tiek ir visiems dalyviams, prisidėjusiems prie šventės nuotaikos. Pasitelkiant šią paslaugą, galima būti tikriems, kad jūsų renginys bus išskirtinis, nepakartojamas ir nepaliks abejingų.

K2 Komplektas

Specifikacijos

60,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

K3 Komplektas – Tai visapusiškas garso ir šviesos efektų komplektas, skirtas sukurti nepakartojamą įspūdį įvairioms renginio aplinkybėms. Šis išskirtinis komplektas pasižymi aukščiausios kokybės garso bei žaismingų šviesos efektų įvairove, puikiai atitinkančia įvairių renginių poreikius. Su nepriekaištinga galia – 2500W RMS – šis komplektas užtikrina galingą, aiškų ir skaidrų garsą, kuris leidžia muzikai sklisti erdvėje puikiai balansuotu būdu. Aktyvios garso kolonėlės, priklausančios aukščiausios kokybės kategorijai (TOP), užtikrina aukštos kokybės garso transliavimą, o aktyvi žemų garso kolonėlė (SUB) prideda galingų žemų dažnių, suteikdama garsui gylį ir apvalumą. Šviesos efektų stovas kartu su įvairiomis šviesos šaltinio galimybėmis suteikia neįtikėtiną vizualinį patrauklumą. Du LED PAR prožektoriai ir du LED DERBY šviesos efektai įtraukia į įvairių spalvų ir formų šviesos žaidimus, prisidedantys prie renginio atmosferos. Trys LED PAR RGB prožektoriai papildo šią vizualinę įvairovę, sukurdami spalvingus ir ryškius šviesos akcentus. Dūmų mašina sukuria paslaptingą dūmų efektą, išryškindama šviesos žaidimus ir suteikdama jaukų patirčių. Be to, komplekte yra AUX laidas, leidžiantis lengvai prisijungti kompiuterį ar telefoną, suteikiant papildomą garso šaltinį arba leidžiantis naudoti komplektą kaip garsiakalbius. Šis komplektas tinkamas įvairioms renginių aplinkybėms, pritaikytas aptarnauti nuo 30 iki 100 žmonių grupę. K3 Komplektas – tai ne tik garso ir šviesos įranga, bet ir įspūdinga patirtis, kuri privers jūsų renginį išsiskirti iš minios.

K3 Komplektas

Specifikacijos

70,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Populiariausi garso kolonėlių komplektai nuomai

Mes turime garso aparatūros komplektų nuoma jūsų prezentacijai, vakarėliui, prekybos mugėje, įmonės atidarymui, produkto pristatymui ir festivaliui. Visi šie garso aparatūros komplektai yra aukštos kokybės ir tęsia aštrų garso atkūrimą didelėmis garsumo ribomis. Patogu pasiimti norimą garso aparatūros komplektą Jums patogiu metu Vilniuje. Mūsų draugiška komanda visada pasiruošusi pasidalinti žiniomis apie nuomojamą įrangą, patarti dėl geriausios jūsų renginio garso, ir užtikrinti, kad žinotumėte, kaip tinkamai naudotis mūsų garso kolonėlėmis. Garso kolonėlių nuoma Vilniuje – tai efektyvus būdas suteikti savo renginiui galingą ir kokybišką garsą!

Suteikiame jums galimybę patobulinti garso patirtį savo renginyje su mūsų profesionaliu Garso Aparatūros Komplektu 1500W, kurį galite lengvai nuomoti Vilniuje. Šis modernus komplektas su 1500W RMS galios suteiks jūsų renginiui aukštos kokybės ir stiprų garsą, kurį puikiai girdės 30-50 žmonių auditorija. Techninės charakteristikos: Galia: 1500W RMS užtikrina galingą ir aiškų garsą, pritaikytą įvairiems renginiams. AUX Laidas: Lengvai prijunkite kompiuterį ar telefoną, naudodami AUX laidą, ir mėgaukitės savo pasirinkta muzika ar kalbėjimo programa. Aktyvios Garso Kolonėlės: Kokybiškos garso kolonėlės užtikrina aukštos kokybės skambesį. Garso Kolonėlės: TOP (15" Colių Galingi Driver'iai): Dideli galingi driver'iai užtikrina stiprų garsą ir subtilias garsų niuanses. Praktiškumas ir universalumas: AUX Laidas: Universalus AUX prievadas suteikia galimybę prijungti įvairius įrenginius, atverdami daug naudojimo galimybių. Kompaktiški išmatavimai ir svoris: Kompaktiški TOP išmatavimai (70 x 45 x 40 cm) ir svoris (30 kg) užtikrina patogų transportavimą ir lengvą įrengimą. Tinkamumas renginiams: Tinka 30-50 Žmonių Grupei: Šis garso komplektas puikiai tinka įvairiems renginiams, kur dalyvauja nuo 30 iki 50 žmonių. Su mūsų Garso Aparatūros Komplektu 1500W garantuojame aukštą garso kokybę, patikimumą ir lengvą naudojimą. Užsisakykite šį komplektą ir leiskite mums pridėti garsą jūsų renginiui!

Nr. 3 Garso Aparatūros Komplektas 1500W

Specifikacijos

30,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Nuomokitės mūsų Aktyvų Garso Aparatūros Komplektą 2000W Vilniuje ir leiskite jūsų renginiui iškilti su galingu ir kokybišku garsu. Su 2000W galia šis komplektas suteiks įspūdingą garso padengimą didesniems renginiams. Tai patogus sprendimas, leidžiantis pasiekti profesionalų garsą be didelių pastangų.

Nr. 2 Garso Aparatūros Komplektas 2000W

Specifikacijos

40,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Suteikiame jums išskirtinę galimybę paspartinti jūsų renginį su mūsų puikiai subalansuotu Garso Aparatūros Komplektu 3000W, kurį galite lengvai nuomoti Vilniuje. Šis galingas komplektas su 3000W RMS galios užtikrina aukštos kokybės garsą, pritaikytą tiek mažiems, tiek dideliems renginiams. Techninės charakteristikos: Galia: 3000W RMS suteikia jums galimybę patirti galingą ir skaidrų garsą, kuris patenkins net labiausiai išrankius ausis. MACKIE+JBL Aktyvios Garso Kolonėlės: Naudodami aukštos kokybės MACKIE+JBL aktyvias garso kolonėles, užtikriname profesionalią garso patirtį. Garso Kolonėlės: TOP (60 x 40 x 35 cm, 16,5 kg): Pasitelkiant aukštos kokybės TOP garsiakalbius, komplektas užtikrina aiškų ir tikslią aukštų dažnių atkūrimą. SUB (60 x 53 x 61 cm, 32 kg): Galingas subwooferis suteikia intensyvius žemus dažnius ir pilną garso spektrą. Praktiškumas ir universalumas: AUX Laidas: Prijunkite kompiuterį ar telefoną per AUX laidą ir mėgaukitės paprastu jungimu. Kompaktiški išmatavimai ir svoris: Kompaktiški išmatavimai ir svoris užtikrina patogumą ir lengvą transportavimą. Tinkamumas renginiams: Tinka 30-100 Žmonių Grupei: Šis garso komplektas idealius įvairiems renginiams, pradedant nuo mažesnių privačių susitikimų ir baigiant didelėmis šventėmis, kur dalyvauja nuo 30 iki 100 žmonių. Su mūsų Garso Aparatūros Komplektu 3000W užtikriname, kad jūsų renginys bus aprūpintas aukščiausios kokybės garsu. Užsisakykite šį komplektą ir leiskite mums pridėti garsą jūsų įvykiui Vilniuje!

Nr. 6 Garso Aparatūros Komplektas 3000W

Specifikacijos

60,00 Į krepšelį

* kaina nuomojantis parai

Išsinuomok garso aparatūros komplektus visoje Lietuvoje!

Siekdami užtikrinti, kad jūsų renginys Lietuvoje skambėtų puikiai, siūlome galimybę išsinuomoti aukštos kokybės garso apartūros komplektus. Mes ne tik pasirūpinsime, kad jūsų renginio garsas būtų nepriekaištingas, bet taip pat suteiksime jums patogią garso aparatūros transportavimo paslaugą, padėsiančią jums lengvai organizuoti renginį bet kur Lietuvoje. Su mumis galite būti tikri, kad Jūsų renginys Lietuvoje pasižymės aukštos kokybės garsu. Išsinuomokite garso apartūros komplektus su mūsų patogia transportavimo paslauga, ir leiskite savo renginiui išsiskirti iš minios garsu, kuris atitiks Jūsų aukščiausius standartus. Jūsų sėkmės akordai – mūsų prioritetas!

Apie Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma

Kodėl verta pasirinkti mūsų paslaugas? Pirmiausia, mes pasižymime plataus spektro garso įrangos pasirinkimu. Tai leidžia jums rinktis tarp skirtingo dydžio kolonėlių, stiprintuvų bei priedų, kad būtų pasiektas jūsų renginio tikslas ir užtikrinta puiki garso kokybė. Antra, mūsų komanda sudaryta iš profesionalių garso inžinierių, kurie ne tik padės jums pasirinkti tinkamą įrangą, bet ir pasirūpins įdiegimu bei nustatymu. Mes suprantame, kad tinkamas garso įrangos montavimas yra esminis norint pasiekti puikų rezultatą.

Be to, mūsų paslaugos yra labai lankstios ir pritaikomos jūsų poreikiams. Ar jums reikia nedidelio kolonėlių komplekto privačiam vakarui, ar didelės garso sistemos dideliam renginiui, mes galime jums padėti. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų renginio dalyviai gautų ne tik vizualinį įspūdį, bet ir aukštos kokybės garsą, prisidedantį prie nepakartojamos atmosferos. Jeigu norite pasirūpinti nepriekaištingu garsu savo artėjančiame renginyje Vilniuje, Garso Kolonėlių Komplektų Nuoma​ yra jūsų patikimas partneris. Susisiekite su mumis ir pasitikrinkite, kaip galime prisidėti prie jūsų renginio sėkmės.

Kodėl verta rinktis mus?