Nr.3 Šviesos Komplektas

40,00 

Šviesos Efektų Komplektas Nr. 3 – Tai išskirtinis pasirinkimas, kuris suteiks jūsų renginiui žavingą ir modernų apšvietimą. Šis komplektas, susidedantis iš aukščiausios kokybės įrangos, leis jums sukurti spalvingą ir dinamišką šviesos aplinką.

Produkto kodas: nr-3-sviesos-komplektas Kategorija:

Aprašymas

Sudėtis:

  1. 2 vnt. LED PAR RGBW: Šie LED PAR prožektoriai, pasižymintys RGBW (raudona, žalia, mėlyna, balta) spalvų gama, suteiks jums platų spalvų spektrą ir aukštą šviesos intensyvumą. Galėsite pasirinkti iš įvairių spalvų ir sukurti individualų apšvietimą pagal jūsų renginio temą.
  2. 2 vnt. 2-in-1 Derby Šviesos Efektas: Šie 2-in-1 derby šviesos efektai pasižymi dviem funkcijomis viename įrenginyje, siunčiančiu šviesos ploksčių ir dinamiškus spalvotus efektus. Tai yra puikus būdas praturtinti šviesos spektrą ir pridėti švytėjimo jūsų renginio atmosferai.
  3. Dūmų Mašina: Dūmų mašina suteiks jūsų šviesos efektams papildomą dimensiją, pabrėžiant šviesos srauto judėjimą ir pridėdant paslaptingumo. Tai puiki priemonė sukurti paslaptingą ir atmosferišką renginio aplinką.

Šviesos Efektų Komplektas Nr. 3 yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie siekia modernaus ir profesionalaus šviesos apšvietimo savo renginiui. Leiskite šiam komplektui suteikti jūsų įvykiui aukščiausios kokybės šviesos efektus, kurie džiugins jūsų svečius ir sukurs neeilinę renginio atmosferą.