Renginių įgarsinimas

Jūs mums papasakojate savo idėjas ir poreikius – mes Jums pasiūlome geriausią sprendimo būdą ir detaliai numatome reikiamos įrangos komplektaciją. Renginio įgarsinimo/apšvietimo planavimas ir techninių reikalavimų išpildymas – tai mūsų rūpestis.

Įgarsinimą ir apšvietimą teikiame mažo ir vidutinio dydžio renginiuose:  gyvo garso koncertai,  atlikėjų pasirodymai, parduotuvių atidarymai, įmonių Kalėdiniai-Naujametiniai vakarėliai, prekių pristatymai, įmonių jubiliejai, vestuvės, gimtadieniai. Mes nuolatos tobulėjame, tad įgarsinimo kiekis nuolatos didėja (keičiasi). 

Siūlome išsinuomoti pilnai sukomplektuotus ir paruoštus garso aparatūros bei prezentacijų įrangos komplektus. Visada Jums padėsime ir pakonsultuosime renkantis tinkamą techniką Jūsų renginiui.

Nesvarbu kur vyksta Jūsų renginys – uždaroje patalpoje ar lauke, koncertų salėje ar požeminėje aikštelėje – mes rasime būdą, kaip techniškai išspręsti garso aparatūros pritaikymą konkrečiai erdvei. Jei jūsų pasirinktoje vietoje nėra elektros – ne bėda, turime elektros generatorius.

Privatus renginys Pagulbyje

Big Green Egg Flavour Fair 2019 festivalis

British Family Fest

Big Green Egg festivalis

Pėsčiųjų žygis Laba Aviža

Garso aparatūros nuoma Vilniuje