Crystal Ball & Lazer Šviesos Efektų Nuoma Renginiams

Šviesos efektų nuoma, šviesos įrangos nuoma ir apšvietimo nuoma renginių, švenčių, diskotekų apšvietimui Vilniuje. Nepakeičiama paslauga ne tik vakarėlių- renginių organizatoriams bet ir kiekvienam nusprendusiam paįvairinti savo šventę. Trumpalaikė – lazerinių projektorių, dūmų mašinų, stroboskopų, LED šviesos efektų, burbulų mašinos ir kitos apšvietimo technikos. Nuomotis apšvietimo įrangos komplektą daug pigiau ir patogiau. LED BAR, LED PAR, lazerių, stroboskopo, neonų nuoma, wash, head nuoma, šviesa vakarėliams, apšvietinimo technika nuoma, šviesos įrangos nuoma, apsvietimo nuoma, lazeriu nuoma, sveisos lempa vakareliams, sviesos efektu komplektu nuoma, blacklight lempa, uv lempos nuoma, vakarelių šviesos. Profesionalios šviesos efektų nuoma, aparatūros, įrangos nuoma renginiams Vilniuje greitai ir už prieinamą kainą!

Šviesos efektas – RGB Crytal Ball ir RG Lazeris viename reaguojantis į muziką.

Kaina parai: 5.00€
Turimas kiekis: 2
Size: 14cm x 11cm x 15cm (LxWxH)
Weight: 0.85 kg

Aprašymas

Funkcijos:

Disko kamuoliuko versija RGB spalvoms. 3 spindulių deriniai (raudona, žalia, raudona ir žalia) su spalvinga disko rutuline šviesa. Toks kelių efektų derinys sukuria nuostabesnę atmosferą, galintis plačiai apimti 81-98 kv. metrų plotą 3 m aukštyje.

Nuotolinio valdymo pulteliu galima reguliuoti įjungimą/išjungimą, LED šviesą ir lazerio šviesą, perjungti 3 veikimo ir 3 muzikos režimus. Suaktyvinamas garsu, blyksintis pagal muzikos ritmą, sukurdami fantastišką atmosferą.

Plačiai naudojamas diskotekoms, pobūvių salėms, viešbučiams, čiuožykloms, viešosioms aikštėms, šeimos susibūrimams, barams, KTV, vakarėliams, koncertams ir festivaliams.

Specifikacijos:
LED šviesos šaltinis: raudona, žalia, mėlyna
Lazerio galia: žalia – 30mW; raudona-100mWEnergijos sąnaudos: 10W
Valdymo modelis: nuotolinio valdymo pultas
Grynasis svoris: 0,85 kg

    << Grįžti į katalogą