Bat Ball Šviesos Efekto Nuoma

Šviesos efektų nuoma, šviesos įrangos nuoma ir apšvietimo nuoma renginių, švenčių, diskotekų apšvietimui Vilniuje. Nepakeičiama paslauga ne tik vakarėlių- renginių organizatoriams bet ir kiekvienam nusprendusiam paįvairinti savo šventę. Trumpalaikė – lazerinių projektorių, dūmų mašinų, stroboskopų, LED šviesos efektų, burbulų mašinos ir kitos apšvietimo technikos. Nuomotis apšvietimo įrangos komplektą daug pigiau ir patogiau. LED BAR, LED PAR, lazerių, stroboskopo, neonų nuoma, wash, head nuoma, šviesa vakarėliams, apšvietinimo technika nuoma, šviesos įrangos nuoma, apsvietimo nuoma, lazeriu nuoma, sveisos lempa vakareliams, sviesos efektu komplektu nuoma, blacklight lempa, uv lempos nuoma, vakarelių šviesos. Profesionalios šviesos efektų nuoma, aparatūros, įrangos nuoma renginiams Vilniuje greitai ir už prieinamą kainą!

Šviesos efektas – Bat Ball – Diamond Dome – šviesos efektas reaguodamas į skambančia muzika sukuria disco ir strobe efektą.

Kaina parai: 5.00€
Turimas kiekis: 2
Size: 18cm x 18cm x 16cm (LxWxH)
Weight: 0.8 kg

Aprašymas

LED šviesos efektas

Hellball III yra futuristinis veidrodinio rutulio efektas su šviesos diodais. Su pusiau permatomu korpusu ir 3 x 3 W RGB šviesos diodais sukuria nuostabius efektus. Jis taip pat turi tris skirtingus darbo režimus: DMX512, automatinį ir garso iki šviesos režimą.

Techninės specifikacijos:

Įtampa: 110 – 230V AC 50/60 Hz,
Sąnauda: 15 W
Jungtys: Maitinimo kabelio jungtis (kabelis komplekte), DMX įėjimas ir išėjimas: 3 kontaktų XLR
Šviesos šaltinis: 3x 3W RGB LED
Darbo režimai: DMX512 (6 kanalai), automatinis režimas, garsas į šviesą
Matmenys (PxAxP): 180 x 180 x 160 mm
Svoris: 0,8 kg

    << Grįžti į katalogą